Tre shokët festojnë golin historik, Veliaj tregon me gisht Fugën, Mazniku i hedh dorën në sup (FOTO NË BRENDËSI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:36 20-06-2016 Tre shokët festojnë golin historik, Veliaj tregon me gisht Fugën, Mazniku i hedh dorën në sup (FOTO NË BRENDËSI)

Tre shokët festojnë golin historik, Veliaj tregon me gisht Fugën, Mazniku i hedh dorën në sup. Ky është përshkrimi më i thjeshtë që mund t’i bëhet kësaj foto, me tre personazhe të rëndësishme të politikës.

Endri Fuga, drejtori i Komunikimit në Kryeministri e shkruan qartë atë që mendon për Kombëtaren: ‘’Kemi bërë rrugë të gjatë, të gjatë Erion Veliaj dhe Arbër Mazniku’’.

Kryebashkiaku Erion Veliaj tregon me gisht Fugën, kurse nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbër Mazniku i hedh dorën në sup. Në sfond flamuri shqiptar dhe tifozët te Sheshi ‘’Nënë Tereza’’, ku prej ditësh është vendosur ‘’Fun Zone’’.

fugamaznikuveliaj2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041719913482666
array(1) { ["section"]=> string(114) "tre-shoket-festojne-golin-historik-veliaj-tregon-me-gisht-fugen-mazniku-i-hedh-doren-ne-sup-foto-ne-brendesi-44044" }