Tre shqiptarë kapen në Londër me 15 kilogram kokainë (Emrat)

Publikuar tek: bota, më 15:15 08-07-2016 Tre shqiptarë kapen në Londër me 15 kilogram kokainë (Emrat)

Një gjykatë në Britaninë e Madhe ka dënë arrest me burg për tre shtetas shqiptarë, emigrantë të paligjshëm të akuzuar për pjesëmarrje në një rrjet trafiku droge.

Sandër Lleshi, 23 vjeç, Marjan Deda, 23 vjeç dhe Ariolt Kuka, 22 vjeç, dyshohet se janë pjesë e një bande të kapur me 15 kilogram kokainë me vlerë në treg rreth 1 milion sterlina. Droga u gjet e paketuar në një çantë së bashku me tre qese me fertizilues në datën 4 korrik.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çifti seks në mes të Lungomares ndërsa qytetarët kalojnë afër (VIDEO)
Xhihadisti tenton t’i fshihet bombarduesit duke vendosur disa shkurre ne kokë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011155128479004
array(1) { ["section"]=> string(64) "tre-shqiptare-kapen-ne-londer-me-15-kilogram-kokaine-emrat-45954" }