Tre të rinj përleshen me efektivët e Policisë në Tiranë, njëri bën rezistencë: Veji mor prangat veji, jua q**sha... (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:01 27-10-2020 Tre të rinj përleshen me efektivët e Policisë në Tiranë, njëri bën rezistencë: Veji mor prangat veji, jua q**sha... (VIDEO) Pamje nga perleshja e te rinjve me Policine

Pamjet e mëposhtme tregojnë një përplasje mes efektivëve të policisë së Tiranës dhe tre të rinjve, ose më saktë një prej tre të rinjve pasi dy të tjerët janë më të qetë.

Në pamjet që sjell Ora Neës, shihet teksa efektivët e policisë kanë shtrirë në tokë dhe i vendosin pranga një të riu, ndërsa shokët e tij qëndrojnë në këmbë. Mirëpo, djali me pranga bën rezistencë dhe dëgjohet disa herë teksa shanë efektivët.

Nuk dihet shkaku i shoqërimit të tyre, ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur shumë pranë sheshit Skënderbej, mbrëmjen e djeshme. “Veji mor prangat mor veji. Si ju do k**i juve. Jua q*** ...”, thotë i riu i prangosur nga Policia, ndërsa efektivët dhe vetë shokët e tij i bëjnë thirrje të qetësohet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Profesor Ilir Ciko rrëfen betejën me Covid-19: Arrita në Sanatorium në orën 2 të natës, mjeku kishte në dorë skanerin e gjithë analizat. Në Francë ta bëjnë për 1 javë (E PLOTË)
Sistemi Shëndetësor/ Rama publikon vlersimin e ‘Lancet’: Shqipëria me 70 pikë, më e larta në rajon »
Article Logic
Execution time: 0.011287927627563
array(1) { ["section"]=> string(121) "tre-te-rinj-perleshen-me-efektivet-e-policise-ne-tirane-njeri-ben-rezistence-veji-mor-prangat-veji-jua-q-sha-video-225308" }