Tre trajnerë për një stol, Hasi, Cana apo Josa?

Publikuar tek: sport, më 17:16 28-10-2016 Tre trajnerë për një stol, Hasi, Cana apo Josa?

Shkëndija e Tetovës ka shkarkuar Bruno Akrapoviç dhe tashmë ata janë në kërkim të një tjetër trajneri.

Mirel Josa është një nga kandidatët favoritë, ndërkohë që tifozët e kanë bërë të ditur se duan një trajner shqiptar.

Me Josën bisedimet janë të konfirmuara, por së fundmi kanë dalë në skenë edhe dy emra të tjerë raporton “Sport Ekspres”.

Bëhet fjalë për Lorik Canën që sapo ka marrë liçensën “UEFA B” dhe Besnik Hasin e shkarkuar pak kohë më parë nga Legia e Varshavës.

Gjithçka është në kuadrin e fjalëve dhe pritet vendimi i klubit të Shkëndijës për të mësuar se kush ta marrë drejtimin e tetovarëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088729858398438
array(1) { ["section"]=> string(50) "tre-trajnere-per-nje-stol-hasi-cana-apo-josa-57694" }