Tre vjet pas vdekjes, ja si e kujtojnë miqtë aktorin e “Fast and Furious”, Paul Walker

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 02-12-2016 Tre vjet pas vdekjes, ja si e kujtojnë miqtë aktorin e “Fast and Furious”, Paul Walker

Miqtë e ngushtë të Paul Walker, aktorit të “Fast and Furious” kanë kujtuar mikun e tyre në përvjetorin e tij të tretë të vdekjes tragjike.

Walker ndërroi jetë më 30 nëntor të 2013, pasi makina e tij Porsche Carrera GT u përplas dhe shpërtheu në flakë.

Të gjithë miqtë e tij e përkujtojnë sot me dhimbje, ndërsa Gibson ka postuar një videomontazh me kolonë zanore “Coming Home”.

Në përshkrimin e videos ai shkruan: “Kjo javë është gjithmonë e vështirë për të gjithë ata që e njohën personalisht me 14 vjet të qeshura, përqafime dhe dashuri për një nga njerëzit më të mirë!!!!

Më 30 nëntor ne humbëm një engjëll! Paul e trajtonte këdo me respektin më të madh dhe u largua nga rruga e tij për të bërë të gjithë të ndjehen të rëndësishëm…. të dua dhe më mungon i shtrenjti im.

Ne thjesht i kërkojmë lutje për ty në të gjithë botën, për vajzën e tij dhe mbesën tonë, Meadoë Walker dhe vëllezërit e tij të dashur, Cody dhe Caleb, prindërit … Shpirti të pushoftë në paqe, dhe shpresojmë se të bëjmë krnar çdo dit!!! Qëndro në parajsë! P- Dubber!!!” 

paul.jpg

paul2.jpg

paul3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012325048446655
array(1) { ["section"]=> string(88) "tre-vjet-pas-vdekjes-ja-si-e-kujtojne-miqte-aktorin-e-fast-and-furious-paul-walker-61357" }