Tregoi se shkonte në punë me plumbat majë kokës, Olti Curri i kthehet keq Alketa Vejsiut: Pinok, Top Albania Radio është hapur në ‘98

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:31 21-07-2019 Tregoi se shkonte në punë me plumbat majë kokës, Olti Curri i kthehet keq Alketa Vejsiut: Pinok, Top Albania Radio është hapur në ‘98

Ditën e sotme, moderatorja Alketa Vejsiu ka kujtuar kohën kur shkonte me biçikletë në punë.

 

Mirëpo kjo gjë nuk është mirëpritur nga fansat, njëri prej të cilëve i është kthyer moderatores duke e pyetur: ‘Sa larg e ke punën me shtëpine s’e besoj të shkoni me biçiklet ju që keni makina të mira. Bëre një xhiro mirë e bëre se kujton fëmijërinë, po bukë me vete ke marrë dhe ujë me akull si ne fakirët’, e pyet fansja.

‘Me duhen 20 min. Buke me vete nuk marr sepse ha para se te dal. Nje shishe uje po. Fakire kam qene dhe une. Me biçiklete me plumbat ne maje te kokes ne 97 ne Top Albania Radio. 4 vjet prita me padurim sa bleva nje Golf Ëolsvagen te perdorur te vjeter pa Ajer te Kondicionuar. Po kam nje makine me te mire tani, por se dua fare fare. Vetem biciklete dhe trena dua une. Jane me te mira se cdo avion privat dhe cdo ferrari’, i përgjigjet Alketa.

Këtë bisedë e ka ironizuar edhe blogeri Olti Curri, i cili në Instastory shkruan se Top Albania Radio nuk është hapur në 1997-n por në 1998-n.

Më tej Olti ka ironizuar sërish duke e krahasuar me personazhin e PInokur dhe shtuar se: ‘Ekskluzive, zbulohen foto të papublikuara nga udhëtimi i Alketa Vejsiut në vitin e mbrapshtë 97-të për në ambientet e Top Albania Radios së hapur në 1998-n’.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070388317108154
array(1) { ["section"]=> string(136) "tregoi-se-shkonte-ne-pune-me-plumbat-maje-kokes-olti-curri-i-kthehet-keq-alketa-vejsiut-pinok-top-albania-radio-eshte-hapur-ne-98-172881" }