Tregtonte kanabisin në formë çokollate, arrestohet i riu shqiptar në Itali

Publikuar tek: bota, më 19:08 07-01-2019 Tregtonte kanabisin në formë çokollate, arrestohet i riu shqiptar në Itali

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Piza nën akuzën e shitjes së lëndëve narkotike.

Zbulimi i lëndës narkotike erdhën pas një kontrolli në një banesë. 

Pasditen e djeshme, mbi 300 gram drogë e llojit kanabis në formë çokollate është gjetur e fshehur brenda një tullumbaceje.

Bashkë me shqiptarin ka qenë dhe një 23 vjeçar italian, i cili është vendosur nën arrest shtëpiak, pasi u gjet në praninë e 20 gramëve marijuanë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01301908493042
array(1) { ["section"]=> string(80) "tregtonte-kanabisin-ne-forme-cokollate-arrestohet-i-riu-shqiptar-ne-itali-147850" }