Tregu i rrobave të vjetra, në qendër të Tiranës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:42 16-06-2015 Tregu i rrobave të vjetra, në qendër të Tiranës

Tregu i rrobave të vjetra është zhvendosur në qendër të Tiranës. Kjo foto është bërë mëngjesin e sotëm kur duket fare qartë se te zona e Brrylit përpara bankës dhe në trotuar, nuk ka vend për të kaluar pasi hapen thasët e rinj të rrobave. Megjithatë, kjo nuk e shqetëson bashkinë e Tiranës që duhet të marrë masat për të larguar nga Unaza shitësit ambulantë. Aty gjithë kjo situtatë mund të bëhet shkak për burim aksidentesh, por edhe për sigurinë e bankës që është aty pas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011011123657227
array(1) { ["section"]=> string(52) "tregu-i-rrobave-te-vjetra-ne-qender-te-tiranes-13697" }