“Tremb” këngëtarja e njohur shqiptare pa “Make-up”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:05 17-10-2016 “Tremb” këngëtarja e njohur shqiptare pa “Make-up”

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe mjaft e dashur për publikun ka habitur ndjekësit dhe fansat e saj ku është shfaqur pa "make-up".

Pavarësisht se i ka futur filtra fotos, sërish ndryshimi është i dukshëm. E kemi fjalën për këngëtaren Genta Ismaili. Bjonde dhe e pagrimuar, Genta duket tërësisht ndryshe nga ç’duket në daljet televizive apo në fotot e tjera që ndan me fansat e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033573150634766
array(1) { ["section"]=> string(52) "tremb-kengetarja-e-njohur-shqiptare-pa-make-up-56444" }