Trendi më i ri i 2020-s është kjo veshje e Princeshës Diana

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:54 26-01-2020 Trendi më i ri i 2020-s është kjo veshje e Princeshës Diana

Princesha Diana ka qenë dhe mbetet edhe sot e kësaj dite një ndër personazhet publikë e veshur me më shumë stil.

Pavarësisht se ajo nuk jeton më, duket se veshjet e Dianës janë ‘In’ në çdo kohë.

Së fundmi, stilistët parashikojnë se trendi më i ri që do të hyjë fuqishëm për gjatë vitit 2020 në treg është aprovuar më parë nga princesha.

Bëhet fjalë për për jakat e veçanta në formë kurore te këmishët, që e bëjnë veshjen akoma më me stil.

Nuk ka rëndësi se me çfarë kombinohen,por kryesorja është se masa do afeksionohet pas tyre.

 

61niXPcQd0L._SR500500_.jpg

12803502_12920498_600.webp

qxue3bdd6djwo9chisrd.webp

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024075984954834
array(1) { ["section"]=> string(66) "trendi-me-i-ri-i-2020-s-eshte-kjo-veshje-e-princeshes-diana-193204" }