Treni përplaset me makinën në fshatin Domje (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:46 04-06-2015 Treni përplaset me makinën në fshatin Domje (Foto)

Treni ka marrë përpara një makinë duke shkaktuar një aksident të rëndë automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Domje, rreth 8 km larg Tiranës. Të plagosurit janë transportuar në spital, ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore. Ende nuk dihet identiteti dhe gjendja shëndetësore e të plagosurve.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

2

1

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërcënimi i gazetares, reagon Unioni:Të dënohet kërcënuesi, në shoqëri nuk mund të lejohen mendësi terroristësh
Akuzat e opozitës, reagon biznesmeni izraelit, Dzanashvilli: Emri im po përdoret për fushatë, akuzat e pavërteta »
Article Logic
Execution time: 0.012058019638062
array(1) { ["section"]=> string(54) "treni-perplaset-me-makinen-ne-fshatin-domje-foto-12665" }