Treni përplaset me vinçin, një person humb jetën dhe 10 te tjerë plagosen (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 11:04 23-02-2016 Treni përplaset me vinçin, një person humb jetën dhe 10 te tjerë plagosen (FOTO)

Një tren është përplasur me një vinç i cili tentojë të kalojë shinat e trenit. Një person ka humbur jetën deri tani, ndërsa 10 të tjerë  janë të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Dalfsen të Hollandës dhe sipas njerëzve që kanë parë ngjarjen nga afër, vinçi ka tentuar të kalojë shinat e trenit. Shoferi i vinçit ka pritur deri sa të kalojë një tren, por nuk kishte parë trenin që po vinte nga ana tjetër dhe është nisur, raporton euronews.com.

Një person ka humbur jetën në këtë aksident deri tani, ndërsa 10 të tjerë janë plagosur. 4 nga vagonat e trenit kanë rënë anësh, ndërkohë që forcat e shpëtimit kanë arritur në vendngjarje për të ndihmuar sa më shpejtë pasagjerët. 

111treniii

22treniiii

33treniiiii

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish miss-i vdes në aksident rrugor por bën një gjest të jashtëzakonshëm para ikjes nga jeta
Denoncoi gruan në polici sepse fliste keq për Erdoganin »
Article Logic
Execution time: 0.012063980102539
array(1) { ["section"]=> string(83) "treni-perplaset-me-vincin-nje-person-humb-jeten-dhe-10-te-tjere-plagosen-foto-33308" }