Treshja e Kombëtares Shqiptare ‘zverdhet’ në fundjavë, ndeshje për t’u harruar në Rusi

Publikuar tek: sport, më 23:59 12-08-2018 Treshja e Kombëtares Shqiptare ‘zverdhet’ në fundjavë, ndeshje për t’u harruar në Rusi Balaj, Roshi e Berisha

Ka qenë një fundjavë për t’u harruar për 3 futbollistët shqiptarë Bernard Berishën, Odise Roshin dhe Bekim Balajn. 

Skuadra e tyre Akhmat Grozny është mposhtur nga Arsenal Tula në javën e tretë të kampionatit rus.

Të tre lojtarët janë hedhur në fushë që nga minuta e parë, por nuk kanë mundur të bëjnë asgjë, ku përveç  lojës zhgënjyese, janë ndëshkuar me karton të verdhë të tre.

Pas kësaj ndeshje, Akhmat Grozny qëndron në vendin e dhjetë me vetëm 3 pikë.

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094120502471924
array(1) { ["section"]=> string(90) "treshja-e-kombetares-shqiptare-zverdhet-ne-fundjave-ndeshje-per-t-u-harruar-ne-rusi-130923" }