Tri bebe vijnë në jetë në ditët e para të vitit në qytetin e Korçës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:52 02-01-2017 Tri bebe vijnë në jetë në ditët e para të vitit në qytetin e Korçës

Tre lindje janë rregjistruar në dy ditët e para të ketij viti në maternitetin e Korçës.

Lindja e parë u regjistrua në orën 01.30 minuta dhe është e seksit mashkull ndërsa dy lindje të tjera jane regjistruar pasditen e ditës së sotme. Burime pranë ketij spitali thanë se të tri bebet dhe nënat e tyre gëzojne shendet të mire.

Duhet thene se numri i lindjeve ka renë ndjeshëm në maternitetin e Korçës vitet e fundit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Emigrantët kthehen në vendet e punës: Kjo është shifra e shtetasve që kanë dalë në kufi
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, dy automjete përplasen kokë më kokë »
Article Logic
Execution time: 0.005587100982666
array(1) { ["section"]=> string(73) "tri-bebe-vijne-ne-jete-ne-ditet-e-para-te-vitit-ne-qytetin-e-korces-64423" }