Tri vajzat shqiptare që luajnë filma porno (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:55 28-05-2016

Tri vajza shqiptare që luajnë në filma porno dhe shumë të ndjekura. Bëhet fjalë për  Alby Rydes, Breanne Benson dhe Myla Sinanaj, të cilat janë pornostare, pjesë e industrisë së filmave pornografikë.

‘’Prive.al’’, sjell një përmbledhje për jetën e tyre.

pornostaret6.jpgpornostaret5.jpgpornostaret4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009800910949707
array(1) { ["section"]=> string(54) "tri-vajzat-shqiptare-qe-luajne-filma-porno-fotot-41729" }