Tritan Shehu shkon në kongresin e PPE dhe del foto me...Nard Ndokën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:37 29-03-2017 Tritan Shehu shkon në kongresin e PPE dhe del foto me...Nard Ndokën

Në punimet e kongresit të Partisë Popullore Europiane që mbahet në Maltë, së bashku me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha ishin të pranishëm edhe politikanë të opozitës shqiptare.

Ndër ta Tritan Shehu, i cili ka shfrytëzuar mundësinë për të realizuar një fotografi me askënd tjetër përveçse...Nard Ndokës.

Shehu e ka shpërndarë fotografinë në rrjetet sociale duke shkruar “Gjatë punimeve dhe takimeve të sotme të Kongresit të Partisë Popullore Europiane”, megjithëse duket të jetë takuar vetëm me kryetarin e tij dhe aleatin Ndoka, që ndoshta i takon përditë në Tiranë.

werwerwegtbggsddfsdf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097200870513916
array(1) { ["section"]=> string(71) "tritan-shehu-shkon-ne-kongresin-e-ppe-dhe-del-foto-me-nard-ndoken-73513" }