Triumfon Seferi, mposht me “nokout” brazilianin dhe ngre flamurin shqiptar

Publikuar tek: sport, më 22:51 01-04-2017 Triumfon Seferi, mposht me “nokout” brazilianin dhe ngre flamurin shqiptar

Sefer Seferi e ka shënuar fitoren e 22-të në boksin profesionist.

Boksieri shqiptar ka mposhtur me nokaut brazilianin Marcelo Ferreira Dos Santos.

Në mbështetje të madhe të tifozëve shqiptarë, Sefer Seferi e ka hedhur në dysheme boksierin brazilian në raundin e pestë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088319778442383
array(1) { ["section"]=> string(77) "triumfon-seferi-mposht-me-nokout-brazilianin-dhe-ngre-flamurin-shqiptar-73812" }