Trondit aktori i famshëm: Po kam abuzuar seksualisht me 5 femra

Publikuar tek: bota, më 19:42 11-11-2017 Trondit aktori i famshëm: Po kam abuzuar seksualisht me 5 femra

Aktori i famshëm ka tronditur me deklaratën e tij, ku ka pranuar se ka abuzaur seksualisht me femra.

Komediani Louis C.K, e ka pranuar hapur se të gjitha fjalët që kanë dalë në media, për të cilin thuhet se ka abuzuar me 5 femra, janë të vërteta.

Këto femra e kanë akuzuar komedianin në një deklaratë për prestigjozen amerikane New York Times se aktori ka mastrubuar përpara tyre.

Së fundmi Hollywood është përfshirë nga një mori skandalesh seksuale ku janë përshirë aktorë dhe regjisorë të famshëm mes tyre, Steven Segal, Kevin Space dhe Harvey Weinstein. 

merlin_120190808_9e8ae8ee-9830-4c5d-981d-2726b2dcfe7f-master768.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasje fatale me Limborghini, vdes miss-i
Arrestohen 3 trafikantët shqiptarë me 1 milion euro kokainë, e pazakontë ku e kishin fshehur drogën (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01091194152832
array(1) { ["section"]=> string(68) "trondit-aktori-i-famshem-po-kam-abuzuar-seksualisht-me-5-femra-99212" }