Trondit internetin: Pretendon se ka shkrepur foton e një qyteti në vitin 6000 (Video)

Publikuar tek: bota, më 20:52 18-01-2018 Trondit internetin: Pretendon se ka shkrepur foton e një qyteti në vitin 6000 (Video)

Një video e postuar në YouTube ka lënë pa fjalë qindra shikues teksa një person anonim pretendon se ka udhëtuar në kohë dhe ka shkrepur një foto në vitin 6000.

Ai ka dhënë një intervistë për ApexTV, ku shfaqet me identitet të fshehur teksa thotë se nuk mund të zbulojë shumë nga udhëtimi në kohë por ka një fotografi për të treguar.

“Kur isha në vitin 6000 arrita të shkrep një foto të një qyteti të madh. Nuk mund t’ju them cili qytet është sepse do të ndikonte në ndryshimin e të ardhmes. Por mund t’ju tregoj fotografinë”, thotë ai.

Personi shprehet se fotografia është pak e turbulltë për shkak të udhëtimit në kohë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013170957565308
array(1) { ["section"]=> string(89) "trondit-internetin-pretendon-se-ka-shkrepur-foton-e-nje-qyteti-ne-vitin-6000-video-107058" }