Trondit Kryemadhi: Deputetët e PS, kërkojnë të rrëzojnë Edi Ramën. S'i dini të gjitha...

Publikuar tek: barometri, më 08:32 23-03-2018 Trondit Kryemadhi: Deputetët e PS, kërkojnë të rrëzojnë Edi Ramën. S'i dini të gjitha...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është shprehur se ka deputet brenda Partisë Socialiste që duan të rrëzojnë Edi Ramën.

Kryemadhi deklaroi në studion e emisionit ‘Opinion’, se deputetët e PS janë të gatshëm për të rrëzuar Edi Ramën nga pushteti nëse ai merr guximin për të ardhur në Kuvend dhe të kërkojë mocion besimi.

“Janë të gatshëm deputetë socialistë për ta rrëzuar. Nëse ai ndihet aq i sigurt, mund të vijë në parlament dhe të kërkojë mocion mosbesimi. Dëgjoni se nuk i dini të gjitha”, u shpreh Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038648128509521
array(1) { ["section"]=> string(89) "trondit-kryemadhi-deputetet-e-ps-kerkojne-te-rrezojne-edi-ramen-s-i-dini-te-gjitha-114214" }