Trondit Paul Pogba: Dua të luaj me Ronaldon te Juventusi

Publikuar tek: sport, më 23:44 18-07-2018 Trondit Paul Pogba: Dua të luaj me Ronaldon te Juventusi Paul Pogba

Futbollisti i njohur francezë Paul Pogba thuhet se dëshiron të kthehet te ekipi i Juventusit të luaj me Cristiano Ronaldon.

Sipas mediave italiane, Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United dhe po synon një kthim te Juventusi sepse dhe marrëdheniet me trajnerin e United, Mourinho nuk janë shumë të mira.


25-vjeçari ishte një nga yjet e Kupës së Botës këtë verë dhe luajti një rol kyç te Franca e cila fitoi turneun në Rusi 2018.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094759464263916
array(1) { ["section"]=> string(62) "trondit-paul-pogba-dua-te-luaj-me-ronaldon-te-juventusi-128361" }