Tronditen pushuesit, gjejnë trupin e mbytur të një burri në plazhin e Durrësit

Publikuar tek: aktualitet, më 12:41 02-06-2017 Tronditen pushuesit, gjejnë trupin e mbytur të një burri në plazhin e Durrësit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur pushuesit në plazhin e Durrësit.

Vetëm 15 metra larg bregut të detit ata kanë pikasur trupin e mbytur të një burri sot në plazhin e Kallmit.  

Sipas të dhenave të para, mësohet se trupi i pajetë i përket 46 vjecarit me inicialet I.J dhe dyshohet se është mbytur që prej ditës së djeshme. Trupi nuk ka shenja dhune dhe u dërgua menjëherë në morgun e spitalit të Durrësit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngrihet Taks-Forcë për monitorimin e administratës gjatë fushatës zgjedhore
Lendina Mandija shkarkon drejtorin e Përgjithshëm të Postave, Majlind Lazimi »
Article Logic
Execution time: 0.0097630023956299
array(1) { ["section"]=> string(83) "tronditen-pushuesit-gjejne-trupin-e-mbytur-te-nje-burri-ne-plazhin-e-durresit-80951" }