Tronditen shokët e Ibrahim Bashës për vrasjen e tij në Lazarat: Do na mungosh shumë o vëlla!

Publikuar tek: aktualitet, më 11:01 24-06-2015 Tronditen shokët e Ibrahim Bashës për vrasjen e tij në Lazarat: Do na mungosh shumë o vëlla! Ngushëllimi i një prej shokëve të të ndjerit

Tronditen shokët dhe kolegët e Ibrahim Bashës, komandos së misioneve të vështira, por që gjeti vdekjen në Lazarat, në një mision në orët e para të mëngjesit të sotëm.

“Jam shume i traumatizuar! Sot u nda nga jeta shoku & kolegu yne Ibrahim Basha ngushellime familjes dhe te afermeve. Do na mungosh shume vella”, shkruan komandoja Lulzim Murataj.

Të traumatizuar dhe me dhimbje në zemër janë edhe Darvin Ujkashi,  Kliton Sulce dhe Artan Bakalli, të gjithë ata e thërrasin vëlla

“I paharruar kujtimi jot vllai jon Ibrahim Basha”, “Qofsh i xhenetit o vlla i yne Allahu te paste dhene graden e shehidit!”, “Qofsh i xhenetit o vlla Ibrahim”, shkruajnë shokët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PD: Policia të zbardhë ngjarjen në Lazarat
Mbërrijnë me helikopter në spitalin Ushtarak dy efektivët e plagosur në Lazarat (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012022972106934
array(1) { ["section"]=> string(96) "tronditen-shoket-e-ibrahim-bashes-per-vrasjen-e-tij-ne-lazarat-do-na-mungosh-shume-o-vella-14522" }