Tronditëse, dadoja e pamëshirshme torturon beben 9 muajshe (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:41 20-09-2017 Tronditëse, dadoja e pamëshirshme torturon beben 9 muajshe (VIDEO)

Një dado është përballur me akuzën e “Tentativës për vrasje” pasi ka hedhur me dhunë një bebe në krevat.

E ëma e foshnjes Annemarie Theron vendosi një kamera në dhomën e fëmijës pasi pa shenja në qafë, shpatulla dhe këmbët e vajzës së saj Laila, vetëm 9 muajshe.

Pamjet e kapura në shtëpine e tyre në Namibi tregojnë dadon e familjes që keqtrajton fëmijën, dhe e hedh sikur të ishte një kukull, raporton newsbomb.al.

E ema e vajzës u shpreh shumë e tronditur për Netwerk24: “Ato pamje ishin shumë prekëse për mua. Nuk flija, nuk haja dhe nuk pija për ditë me rradhë.”

Annemarie dhe i shoqi i saj Johan lajmëruan direkt policinë pasi panë videon.

Në një postim në Facebook, Annemarie i ka kërkuar falje vajzës së saj dhe falëndëroi të gjithë njerëzit për mbështetjen e tyre.

 

foshnja.jpg

 

Nanny-in-the-dock-for-attempted-murder-after-throwing-baby-in-crib.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmi terrorist në metronë e Londrës, shkon në 5 numri i të arrestuarve
Alarm për bombë në Londër, gjendet një pako e dyshimtë »
Article Logic
Execution time: 0.0097939968109131
array(1) { ["section"]=> string(69) "tronditese-dadoja-e-pameshirshme-torturon-beben-9-muajshe-video-93018" }