Tronditëse: Humb jetën në aeroport këngëtari 21-vjeçar

Publikuar tek: bota, më 17:37 08-12-2019 Tronditëse: Humb jetën në aeroport këngëtari 21-vjeçar Aeroporti i Çikagos

Një këngëtar amerikan ka ndërruar jetë pasi pësoi arrest kardiak në aeroportin Midway të Çikagos.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes, kur reperi 21-vjeçar Juice Wrld emri i vërtetë i të cilit është  Jarad A Higgins pësoi arrest kardiak për shkaqe që nuk dihen ende. Sipas TMZ, ai pati gjakderdhje nga goja.

Pavarësisht se u asistua menjëherë nga ndihma e parë dhe më pas u dërgua me urgjencë në spital, ylli i muzikës Rap ndërroi jetë. Ai po nisej në një turne koncertesh në vende të ndryshme të botës.

szdffqwfrq23fasd.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erdogan i vendosur pas takimit me Ramën: 500 banesa gati brenda një viti
Mediat e huaja: Përveç shtëpive, Turqia mund të ndërtojë edhe Xhami në zonat e prekura nga tërmeti »
Article Logic
Execution time: 0.010288000106812
array(1) { ["section"]=> string(60) "tronditese-humb-jeten-ne-aeroport-kengetari-21-vjecar-188783" }