Tronditëse, i riu shqiptar vdes teksa po kryente karantinën në Itali

Publikuar tek: bota, më 19:47 14-07-2020 Tronditëse, i riu shqiptar vdes teksa po kryente karantinën në Itali

Një shqiptar 28-vjeçar është gjetur i pajetë sot në mëngjes në dhomën e tij në qendrën për riatdhesime dhe azilkërkuesve në Gradisca d’Isonzo, në Gorizia të italisë.

Shqiptari ndante dhomën me një maroken, pasi të dy ishin duke kryer karantinën 14 ditore për shkak të pandemisë nga koronavirusi.

Vdekja e shqiptarit mbetet ende mister, pasi nuk ka shenja dhune mes tij dhe marokenit. Hetimet vijojnë për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095701217651367
array(1) { ["section"]=> string(74) "tronditese-i-riu-shqiptar-vdes-teksa-po-kryente-karantinen-ne-itali-213842" }