Tronditëse, i riu vret ish-gruan dhe 7 shokët e përbashkët

Publikuar tek: bota, më 09:13 15-09-2017 Tronditëse, i riu vret ish-gruan dhe 7 shokët e përbashkët

Një ngjarje shokuese është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Shtetet e Bashkuara.

Spencer Hight, 32 vjeç i ka marë jetën ish bashkëshortes së tij 27-vjeçares, Meridith High dhe 7 shokëve. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën ku çifti jetonte më parë, në Teksas.

Më pas agresori ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar nga një oficer policie, raporton BBC, transmeton newsbomb.al.

Ende nuk janë bërë të ditura motivet e ngjarjes, por mësohet se viktimat së bashku me agresorin ishin duke ndjekur një ndeshje futbolli. 

_97798571_texas.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim në metronë e Londrës, raportohet për të plagosur
Uragani “Irma”/ Trump nga Florida, mbështetje banorëve: Jemi me ju »
Article Logic
Execution time: 0.011229038238525
array(1) { ["section"]=> string(63) "tronditese-i-riu-vret-ish-gruan-dhe-7-shoket-e-perbashket-92427" }