Tronditëse/ Kampioni Schumacher peshon më pak se 45 kilogramë

Publikuar tek: sport, më 16:07 17-02-2015 Tronditëse/ Kampioni Schumacher peshon më pak se 45 kilogramë

Gjendja e kampionit të “Formula 1” Michael Schumacher duket se sa vjen e përkeqësohet. Ai ka humbur më shumë se 25 kilogramë dhe tashmë peshon më pak se 45 kilogramë.

Mediat britanike nuk njoftojnë për ndonjë përmirësim të 7-herë kampionit të Botës.

Ai që jep informacionet për gjendjen e Shumit është dikush nga stafi mjekësor që do gjithnjë të mbetet anonim për median e publikun.

Ai pohon se Schumacker e ka të pamundur të flaës apo të ecë dhe nuk është fort i vetëdijshëm  për mjedisin që e rrethon.

Kampioni u aksidentua teksa bënte ski në Meribel të Francës, më 29 dhjetor të vitit që vitit 2013.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021776914596558
array(1) { ["section"]=> string(65) "tronditese-kampioni-schumacher-peshon-me-pak-se-45-kilograme-3653" }