Tronditëse në Pogradec, djali vret me thikë nënën e tij 70-vjeçe

Publikuar tek: aktualitet, më 19:06 06-08-2020 Tronditëse në Pogradec, djali vret me thikë nënën e tij 70-vjeçe Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në fshatin Buçimas të Pogradecit.

Një 44-vjeçar O.Ç., i cili dyshohet se është me probleme mendore, ka goditur me thikë nënën e tij 70 vjeçe, me iniciale F.Ç., e cila si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Edhe vëllai i 44-vjeçarit ka marrë plagë thike në krah dhe kokë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00, teksa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të dinamkës. Autori i vrasjes është shoqëruar në komisariat. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010011911392212
array(1) { ["section"]=> string(70) "tronditese-ne-pogradec-djali-vret-me-thike-nenen-e-tij-70-vjece-216321" }