TRONDITËSE/ Përplasja e 2 makinave në Shijak, vdes dhe shoferi tjetër

Publikuar tek: aktualitet, më 18:09 10-10-2019 TRONDITËSE/ Përplasja e 2 makinave në Shijak, vdes dhe shoferi tjetër Foto ilustruese

Aksidenti në fshatin Gjepalaj të Shijakut ka shënuar dhe viktimën e dytë.

Sipas informacioneve të fundit, drejtuesi i automjetit tjetër ka humbur jetën si pasojë e plagëve të rënda. Ai ishte shtruar me urgjencë në spital, por nuk ka mundur të shpëtojë.

Viktima tjetër (drejtuesi i makinës) mbeti i vdekur në vend nga përplasja fatale. Ende nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar këtë aksident me pasoja tragjike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020307064056396
array(1) { ["section"]=> string(74) "tronditese-perplasja-e-2-makinave-ne-shijak-vdes-dhe-shoferi-tjeter-181540" }