Tronditëse: Shqiptari dhunon tezen në Itali dhe i rrëmben 45 euro

Publikuar tek: aktualitet, më 20:13 29-07-2019 Tronditëse: Shqiptari dhunon tezen në Itali dhe i rrëmben 45 euro Foto ilustruese

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në komunën e Castellos në Perugia të Italisë

Një shqiptar ka tentuar të grabisë tezen e tij në shtëpinë e kësaj të fundit. Ai i rrëmbeu 45 euro. Përveç kësaj, 37-vjeçari me iniciale B.C. është konfrontuar me të afërmen e tij në momentin që ajo e ka zbuluar duke e dhunuar.

Ai u arrestua më pas nga policia italiane, ndërsa tezja e tij është dërguar në spital.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02739691734314
array(1) { ["section"]=> string(71) "tronditese-shqiptari-dhunon-tezen-ne-itali-dhe-i-rremben-45-euro-173735" }