TRONDITËSE/ Vdes çifti 5 minuta pas përfundimit të dasmës, makina fluturon disa herë

Publikuar tek: bota, më 06:18 25-08-2019 TRONDITËSE/ Vdes çifti 5 minuta pas përfundimit të dasmës, makina fluturon disa herë Viktimat Harley Morgan and Rhiannon Boudreaux

Një çift i sapomartuar amerikan vdiq tragjikisht në Teksas 5 minuta pasi kishin lënë dasmën e tyre.

Harley Morgan, 19-vjeç and Rhiannon Boudreaux 20-vjeç po udhëtonin me makinën e tyre kur një kamion që transportonte një traktor i goditi fort në autostradë.

Sipas dëshmitarëve, automjeti ku ndodhedhin dy të rinjtë u rrotullua disa herë.

Policia shton se drejtuesi i kamionit nuk ka qenë në gabim gjatë drejtimit të mjetit. Megjithatë, ai i është nënshtruar testeve të alkoolit dhe drogës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011904001235962
array(1) { ["section"]=> string(89) "tronditese-vdes-cifti-5-minuta-pas-perfundimit-te-dasmes-makina-fluturon-disa-here-176253" }