Tronditet bota e sportit, vret veten futbollisti i njohur

Publikuar tek: sport, më 14:38 19-11-2018 Tronditet bota e sportit, vret veten futbollisti i njohur

Një futbollist 19-vjeçar është gjetur i vdekur në garazhin e shtëpisë së tij.

Bëhet fjalë për 19-vjeçarin italian Fabiano Colucci, i cili është gjetur pa jetë nga vëllai i tij. 

Dyshohet se i riu është vetëvrarë për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike që pas ndarjes së prindërve.

Fabiano Colucci ka lindur në Montalbano, një fshat i Fasano dhe ishte lojtar i ekipit Martina Calcio.

Kapiteni i ekipit Marco Amato kishte shkuar në shtëpinë e Coluccit për ta thirrur pasi nuk kishte shkuar në stërvitje, mirëpo vëllai i tij e gjeti të pajetë.

Vdekja e lojtarit ka tronditur botën e sportit jo vetëm në Itali.

sfdgh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.099256992340088
array(1) { ["section"]=> string(63) "tronditet-bota-e-sportit-vret-veten-futbollisti-i-njohur-142071" }