TRONDITET DURRËSI/ 35 vjeçari gjendet i pajetë në shtëpi, dyshohet të jetë vetëvrarë me pistoletë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:43 26-11-2020 TRONDITET DURRËSI/ 35 vjeçari gjendet i pajetë në shtëpi, dyshohet të jetë vetëvrarë me pistoletë Ilustruese

Një ngajrje e rëndë kandodhur këtë pasdite në Durrës, ku një 35 vjeçar është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij.

Sipas policisë, dyshohet se ai është vetëvrarë me armë zjarri të tipit pistoletë, pasi nga kqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune ose dëmtime të tjera përveç asaj të shkaktuar nga arma e zjarrit.

“Mbrëmjen e sotme, në orën 18:05, në lagjen nr.16, Durrës, është gjetur në banesë, dyshohet i vetvrarë me armë zjarri (pistoletë), shtetasi S. A., rreth 35 vjeç.

Nga kqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune ose dëmtime të tjera, përveç asaj të shkaktuar nga arma e zjarrit.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për dokumentimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Iu REFUZUA LEJA se kishte ndryshuar projektin, firma ‘MESAPLIKU 05’ nuk pyet për shtetin, vazhdon punimet në mes të ditës pa u shqetësuar (DOKUMENTI-FOTO-VIDEO)
Dhurimi i 200 këpucëve për RENEA-n, reagon ASHPËR gazetari: Si nuk keni turp, kur duam të hyjmë në BE 'opingat' na i sjellin ndihmë »
Article Logic
Execution time: 0.010066032409668
array(1) { ["section"]=> string(102) "tronditet-durresi-35-vjecari-gjendet-i-pajete-ne-shtepi-dyshohet-te-jete-vetevrare-me-pistolete-229239" }