Tronditet Durrësi, shpërthim eksplozivi para vilës 3-katëshe (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:11 09-05-2017 Tronditet Durrësi, shpërthim eksplozivi para vilës 3-katëshe (FOTOT) foto ilustruese

Tronditet qyteti i Durrësit në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur para një banese 3-katëshe.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 15 në Porto Romano, pranë banesës së shtetasit Fetah Mataj. Ky i fundit është një person i njohur për policinë, pasi njihet si person me precedent penal dhe mësohet se ka kryer një dënim prej 10 vitesh.

Fatmirësisht deri tani raportohen vetëm dëme materile dhe jo persona të lënduar. 

 

3.jpg

 

2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen në flakë restoranti në Tiranë, zjarri tmerron banorët në mesantë (VIDEO)
Dita e Europës, sot të gjithë qytetarët mund të vizitojnë Kuvendin e Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.010630130767822
array(1) { ["section"]=> string(71) "tronditet-durresi-shperthim-eksplozivi-para-viles-3-kateshe-fotot-77961" }