Tronditet fushata e Trump, dyshime për atentat. Shërbimi Sekret e largon me shpejtësi nga podiumi (Video)

Publikuar tek: bota, më 07:54 06-11-2016

Fushata e kandidatit republikan për president në SHBA, Donal Trump është tronditur vetëm 3 ditë përpara zgjedhjeve ku dyshohet se u përgatit atentat ndaj tij.

Nërkohë që Trump fliste në podium gjatë fushatës në Nevada oficerët e shërbimit sekret e larguan atë me shpejtësi duke alarmuar mbështetësit e tij të cilët dëgjohen teksa bërtasin dhe pyesin çpo ndodh.

Por, pas ngjarjes një person u shoqërua i prangosur, ndërsa u raportua se ai kishte një armë, por Shërbimi Sekret e mohoi pas kontrollit që ju nënshtrua.

Më pas, pasi situate është qetësuar Trump është rikthyer dhe ka mbajtur fjalimin përpara mbështetasve të tij

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ditët e fundit të fushatës, Clinton dhe Trump akuzojnë njëri-tjetrin për mbështetje nga Putini
Tepër e rëndë, 12 vjeçari përdhunon motrën e tij vazhdimisht pasi shihte video pornografike që përmbanin incest »
Article Logic
Execution time: 0.011250972747803
array(1) { ["section"]=> string(107) "tronditet-fushata-e-trump-dyshime-per-atentat-sherbimi-sekret-e-largon-me-shpejtesi-nga-podiumi-video-58554" }