Tronditet Fushë Kruja, shpërthim i fuqishëm tritoli në një biznes

Publikuar tek: aktualitet, më 01:23 15-01-2018 Tronditet Fushë Kruja, shpërthim i fuqishëm tritoli në një biznes

Qyteti i Fushë Krujës është tronditur nga një shpërthim tritoli pak minuta më parë. 
Mësohet se lënda shpërthyese është vënë në një biznes në lagjen "Kastriot" në këtë qyetet.
Deri tani nuk raportohet për viktima apo të plagosur, por vetëm disa dëme materiale.
 
Bëhet me dije se dyqani ku ka shpërthyer tritoli është në pronësi të shtetasit me inicialet E.XH.
 
Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbulimin e rrethanave e këtij akti të rëndë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Video tronditëse: Pak sekonda pas shpërthimit në Shkodër, tym dhe njerëz të tmerruar që vrapojnë duke ulëritur
Gjendet i vdekur një person, ishte i gjakosur dhe kishte kishte shenja dhunë (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010982036590576
array(1) { ["section"]=> string(71) "tronditet-fushe-kruja-shperthim-i-fuqishem-tritoli-ne-nje-biznes-106560" }