Tronditet futbolli, vritet me armë portieri në mes të fushës

Publikuar tek: bota, më 12:01 17-09-2017 Tronditet futbolli, vritet me armë portieri në mes të fushës

Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur mbrëmjen  e djeshme në Mal të Zi.

Futbollisti i ekipit FK Bokejl, Goran Lenac është qëlluar me armë zjarri në mes të fushës, kur po kryente stërvitjen dhe ka vdekur gjatë transportimit për në spital.

Policia nuk mundi ta kapë autorin ,pasi dyshohet se ai e kishte studiuar mirë situatën përderisa u largua pa lënë gjurmë.

Lenac ishte aktivizuar në radhët e Bokej në Ligën e Dytë të Malit të Zi dy vite më pare dhe aktualisht ishte një lojtar i lirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Konfirmohet, dënim me burgim të përjetshëm për ish-presidentin Morsi
Tanke, anije, avionë e mijëra trupa ushtarake, Rusia nis “lojërat e luftës” »
Article Logic
Execution time: 0.011239051818848
array(1) { ["section"]=> string(65) "tronditet-futbolli-vritet-me-arme-portieri-ne-mes-te-fushes-92654" }