Tronditet Gjermania, vritet në makinë politikania me të dashurin e saj 26-vjeçar (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 06:35 20-10-2017 Tronditet Gjermania, vritet në makinë politikania me të dashurin  e saj 26-vjeçar (FOTO)

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Eislingen të Gjermanisë ku politikania e njohur Cornelia Jahle e partisë së djathtë gjermane FDP është gjetur e vdekur në makinë së bashku me të dashurin dhe bashkëshortin e saj.

Sipas policisë vdekja ka ardhur si pasojë e dhunës dhe dyshohet se krimi ka ndodhur për shkak të tradhëtisë bashkëshortore, shkruan bild, raporton newsbomb.al.

Tre viktimat janë politikania Cornelia Johne 56 vjeç, i dashuri i saj Yannik P. 26 vjeç dhe burri i saj Markus Jehle 56 vjeç.

Policia dyshon se burri ka vrarë çiftin e të dashurve në momentin që i ka kapur bashkë dhe më pas ka vrarë dhe veten.

Cornelia-Jehle.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë, guri shkëputet nga lartësia, humb jetën një turist në Firence
»
Article Logic
Execution time: 0.011945009231567
array(1) { ["section"]=> string(90) "tronditet-gjermania-vritet-ne-makine-politikania-me-te-dashurin-e-saj-26-vjecar-foto-96544" }