Tronditet Gjirokastra, shpërthim tritoli në lagjen muzeale

Publikuar tek: politike, më 01:04 24-01-2018 Tronditet Gjirokastra, shpërthim tritoli në lagjen muzeale

Një shpërthim tritoli në lagjen “Dunavat i dytë” në Gjirokastër ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në një banesë  në zonën muzeale të këtij qyteti.

Nga Gjirokastra bëhet me dije se nga shpërthimi kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Ndërkohë policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012848138809204
array(1) { ["section"]=> string(64) "tronditet-gjirokastra-shperthim-tritoli-ne-lagjen-muzeale-107696" }