TRONDITET Juventus, Paulo Dybala konfirmon lajmin e tmerrshëm: Bëra testin, jam me koronavirus

Publikuar tek: sport, më 20:22 21-03-2020 TRONDITET Juventus, Paulo Dybala konfirmon lajmin e tmerrshëm: Bëra testin, jam me koronavirus Paulo Dybala me të fejuarën

Lojtarët me koronavirus te Juventusi duket se nuk kanë fund.

Pas Matuidi dhe Ruganit, ditën e sotme është konfirmuar se edhe Dybala së bashku me të fejuarën e tij kanë rezultuar pozitv në testin e kryer.

Është vetë lojtari në që rrjetet sociale tregon që sot ka dal edhe testi i analizave. Dybala dhe e fejuara e tij Oriani janë pozitiv, por janë në gjedje të mirë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089380741119385
array(1) { ["section"]=> string(98) "tronditet-juventus-paulo-dybala-konfirmon-lajmin-e-tmerrshem-bera-testin-jam-me-koronavirus-199561" }