Tronditet Kanina, hidhet në erë me tritol 'Benz-i' gjatë natës (DETAJET)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:40 02-02-2018 Tronditet Kanina, hidhet në erë me tritol 'Benz-i' gjatë natës (DETAJET) ilustruese

Shpërthim me lëndë eksplozive në një mjet në fshatin Kaninë.

Më datë 02.02.2018, në fshatin Kaninë është konstatuar se gjatë natës është dëmtuar me lëndë shpërthyese mjeti tip “Benz”, në pronësi të shtetasit I.Y..

Mjeti ka qënë i parkuar pranë banesës së shtetasit I.Y., dhe është dëmtuar pothuajse plotësisht. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe për identifikimin e kapjen e autorit/ëve.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026089906692505
array(1) { ["section"]=> string(74) "tronditet-kanina-hidhet-ne-ere-me-tritol-benz-i-gjate-nates-detajet-108826" }