Tronditet Manchester, një person i armatosur merr peng nënën me fëmijët

Publikuar tek: bota, më 09:41 25-07-2017 Tronditet Manchester, një person i armatosur merr peng nënën me fëmijët

Tronditet sërish qyteti i Manchester në Angli. Një person i armatosur ka marrë peng një grua.

Policia nuk e konfirmon ende, por sipas dëshmive të fqinjëve bashkë me gruan janë edhe dy fëmijë të vegjël.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes prej katër orësh dhe ka rrethuar një shtëpi në Pemberton Way. Po ashtu, në atë zonë është bërë edhe evakuuimi i banorëve të tjerë të zonës .

Strukturat e rendit kanë paralajmëruar të gjithë njerëzit që të shmangin zonën, pasi personi i armatosur ende vazhdon të qëndrojë me pengjet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr masiv e erë e fortë në Francë, evakuuohen qindra banorë
Francezët ngrënë një mur kundër emigrantëve, qëndruan gjatë natës për ta ndërtuar (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011204957962036
array(1) { ["section"]=> string(76) "tronditet-manchester-nje-person-i-armatosur-merr-peng-nenen-me-femijet-87266" }