Tronditet PARTIZANI, Alban HOXHA 'lë' KOMBËTAREN

Publikuar tek: sport, më 14:37 13-10-2018 Tronditet PARTIZANI, Alban HOXHA 'lë' KOMBËTAREN

Sipas raportimeve që vijnë nga grumbullimi i Kombëtares së Shqipërisë përpara nisjes drejt Izraelit portieri i Partizanin Alban Hoxha ka lënë grumbullimin, pasi ka shfaqur probleme shqetësuese.

Tekniku Christian Panucci ka thirrur portierin e shpresave Elhan Kastrati; portier i Pescarës dhe i Shqipërisë U21, të cilin do ta marrë me vete në Izrael.

Problemi më tepër shqetëson Partizanin, i cili nuk dëshiron të humbasë kapitenin e tij për ndeshjen e ardhshme me Luftëtarin. Pritet të shihet gjendja e gardianit. Të kuqtë shpresojnë që dëmtimi të mos e penalizojë për vazhdimësinë

Kuqezinjtë po kryejnë seancën e fundit stërvitore përpara nisjes në Izrael.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093128681182861
array(1) { ["section"]=> string(52) "tronditet-partizani-alban-hoxha-le-kombetaren-137688" }