Tronditet SHBA, gjenden 7 fëmijë të vdekur në një shtëpi

Publikuar tek: bota, më 09:28 07-04-2015

SHBA është tronditur nga një ngjarje e rëndë e ndodhur në shtetin e Maryland, ku policia ka raportuar se ka gjetur shtatë fëmijë të pajetë në një shtëpi.

Sipas policisë së Princess An në Maryland fëmijët kanë lidhje gjaku me njëri-tjetrin por ende nuk raportohet për shenja dhune. Mediet paraprake flasin për një helmim nga lënda e monoksidit të karbonit. Për policinë lokale kjo ishte një ngjarje ekstremisht tragjike dhe momenti i zbulimit të trupave të pajetë ishte i fortë për oficerët .

Fëmijët i përkasin moshës nga gjashtë deri në gjashtëmbëdhjetë vjeç.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011866092681885
array(1) { ["section"]=> string(60) "tronditet-shba-gjenden-7-femije-te-vdekur-ne-nje-shtepi-8008" }