TRONDITET Tirana, dhëndri VRET me armë vjehrrin, vjehrrën dhe veten te 'Unaza e Re'

Publikuar tek: aktualitet, më 07:40 14-01-2019 TRONDITET Tirana, dhëndri VRET me armë vjehrrin, vjehrrën dhe veten te 'Unaza e Re' Foto: Nga vendgjarja

Dhëndri vret me armë vjehrrin dhe vjehrrën në Tiranë dhe më pas qëllon veten për vdekje.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në zonën e "Unazës së Re", në rrugën 'Kristaq Mone' pranë sheshit 'Shqiponja' në kryeqytet.

Dyshohet se shak i kësaj ngjarje të rëndë ka qenë një konflikt i hershëm.

Mësohet se kanë qenë fqinjët ata që kanë lajmëruar policinë, pasi kanë dëgjuar të shtënat. Pasi ka mbërritur në vendngjarje, policia ka gjetur viktimat, ndërsa dhëndri kishte pistoletën në dorë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Surprizon moti, sot reshje bore ne zonat e ulëta
'Kodrat duket sikur kanë përqafuar vijën bregdetare...', 'The Washington Post' ARTIKULL dedikuar Shqipërisë (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.011486053466797
array(1) { ["section"]=> string(86) "tronditet-tirana-dhendri-vret-me-arme-vjehrrin-vjehrren-dhe-veten-te-unaza-e-re-148676" }