Tronditet Vlora që në mëngjes, shpërthim me tritol jashtë një banese (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:36 20-12-2019 Tronditet Vlora që në mëngjes, shpërthim me tritol jashtë një banese (DETAJE) Foto ilustruese

Një shpërthim me tritol raportohet të ketë ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në Vlorë, pranë lagjes 'Kushtrimi'.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 3:00 të mëngjesit, jashtë banesës së shtetasit Jetnor Devolli. Nga shpërthimi nuk raportohen të lënduar por vetëm dëme materiale.

Nuk dihen ende arsyet e vendosjes së eksplozivit, por policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e mundshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktiviteti sizmik, IGJEUM jep të dhëna: Sa lëkundje ka pasur sot dhe si ka lëvizur magnituda
Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagoset drejtuesi i mjetit në Fushë-Krujë »
Article Logic
Execution time: 0.011823892593384
array(1) { ["section"]=> string(81) "tronditet-vlora-qe-ne-mengjes-shperthim-me-tritol-jashte-nje-banese-detaje-189910" }