Tronditet Vlora, tritol biznesit në katin e parë

Publikuar tek: rajon, më 23:20 06-01-2018 Tronditet Vlora, tritol biznesit në katin e parë

Qyteti i Vlorës është tronditur nga një shpërthim i fuqishëm tritoli mbrëmjen e sotme.

Mësohet se një biznesi në katin e parë i është vendosur një sasi tritoli në lagjën “28 nëntori” në Vlorë.

Nuk raportohet për të lënduar në njerëz, por vetëm në dëme materiale.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje, ka rrethuar zonën dhe po punon për zbradhjen rrethanave të këtij shpërthimi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074410438537598
array(1) { ["section"]=> string(54) "tronditet-vlora-tritol-biznesit-ne-katin-e-pare-105705" }