Trump bëhet objekt humori, shpërthejnë rrjetet sociale

Publikuar tek: bota, më 14:08 03-08-2016 Trump bëhet objekt humori, shpërthejnë rrjetet sociale

Pas shpërthimeve të shumta të kandidatit Republikan për president, Donald Trump shumë njerëz kanë filluar t’i kthejnë në komike fotot dhe fjalët e tij.

NJë faqe në Tëitter ka bërë bashkë shumë përdorues të këtij rrjeti social duke bërë montazhe qesharake apo duke e bërë atë personazh filmash.

 

doni9.jpgdoni8.jpgdoni7.jpgdoni6.jpgdoni5.jpgdoni4.jpgdoni3.jpgdoni2.jpgdoni1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012547016143799
array(1) { ["section"]=> string(59) "trump-behet-objekt-humori-shperthejne-rrjetet-sociale-48627" }