Trump dhe Melania si rrallëherë udhëtojnë me kurorë në qafë, shikoni si duken

Publikuar tek: bota, më 10:45 05-11-2017 Trump dhe Melania si rrallëherë udhëtojnë me kurorë në qafë, shikoni si duken

Presidenti i Amerikës Donald Trump dhe Zonja e Parë Melaina Trump këtë herë, në udhëtimin e tyre shfaqen ndryshe teksa po udhëtojnë me kurorë në qafe, drejt Azisë.

Mesa duket Trump ka vendosur të bëjë një vizitë në Azi dhe sigurisht që ka dashur të përshtatet me kulturën e vendit.

Ndalesa e parë e Presidentit Donald J. Trump dhe Zonjës së Parë Melania Trump gjatë rrugës për në Azi ishte Haëaii. Shihni të gjitha fotot më poshtë:

xcvxcvdfdfdf.jpgrgsewdgweg.jpg

eragaetaseteargt.jpg

wetetwet.jpg

ty.jpg

ttt.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prezantohet makina e kamufluar me të cilën do të lëvizë presidenti Putin (VIDEO)
Histori prekëse, nëna kishte vetëm 4 muaj jetë nga kanceri, shpëtimi i vjen nga nuk e pret »
Article Logic
Execution time: 0.012959003448486
array(1) { ["section"]=> string(82) "trump-dhe-melania-si-rrallehere-udhetojne-me-kurore-ne-qafe-shikoni-si-duken-98405" }